• Platby v materskej škole

• tzv. „Školné“ - príspevok  na čiastočnú úhradu nákladov za pobyt dieťaťa v materskej škole

Číslo účtu MŠ : SK25 0200 0000 0035 6454 0559

Výška mesačného príspevku zákonného zástupcu je určená sumou 50€ jednotne pre všetky deti s celodennou výchovou a vzdelávaním v Materskej škole - Óvoda, L. Svobodu 22, Malinovo.

Výška mesačného príspevku zákonného zástupcu je určená sumou 30€ jednotne pre všetky deti s poldennou výchovou a vzdelávaním v Materskej škole - Óvoda, L. Svobodu 22, Malinovo.

Variabilný symbol:  má každé dieťa určený v EduPage

Pri platbe bankovým prevodom treba uviesť meno dieťaťa a triedu!!!

VZN č.8/2023 Príspevok v MŠ.pdf

Prosíme rodičov, ktorí majú záujem uhrádzať pravidelné platby jednorazovo na celý rok, aby neuhrádzali platby na celý školský rok, ale časť do konca kalendárneho roka, teda do decembra 2023 a druhú až po začiatku nového kalendárneho roka od Januára 2024. ĎAKUJEME