• Platby v materskej škole

• Pri našej materskej škole máme Občianske združenie

Klub rodičov a priateľov detí pri Materskej škole Malinka v obci Malinovo

Cieľom združenia je pomôcť materskej škole a prispieť tak k jej všestrannému rozvoju. Dovoľujeme si preto osloviť rodičov, priateľov i širšiu verejnosť a požiadať o pomoc a podporu našej materskej školy formou poskytnutia 2% z vašich daní.

Členský príspevok je vo výške 70€ na celý školský rok za 1 dieťa.

Pri platbe bankovým prevodom treba uviesť meno dieťaťa a triedu!!!

Pomôcť našej materskej škole – našim deťom môžete nasledovným spôsobom:

Osoba podávajúca daňové priznanie - na vašom Daňovom priznaní vyplňte kolónku na poukázanie 2 % z dane.
            Názov organizácie:    Klub rodičov a priateľov detí pri Materskej škole Malinka v obci Malinovo
            FormaObčianske združenie
            IBAN: SK27 1100 0000 0029 2586 2816
            Dátum registrácie: 27.09.2010
            Obec: Malinovo
            Ulica: L. Svobodu 22
            PSČ: 900 45

Ďakujeme všetkým rodičom a priateľom, ktorí prispejú a prispeli 2% z daní.