• Rodičovské združenia ONLINE

Vážení rodičia,

dávame Vám do pozornosti nové termíny ONLINE rodičovského združenia, ktoré bude realizované prostredníctvom TEAMS, prihlasovacie údaje Vám budú zaslané správou v EduPage počas dnešného dňa (26.9.2021).

Žiadame Vás, prihlásenie si hneď vyskúšajte, nové prihlasovacie údaje si poznačte, aby sme predišli nedorozumeniam.  V prípade technických problémov alebo nedoručenia prihlasovacích údajov, prosíme,  kontaktujte podpora@msmalinovo.sk.

29.9.2021 o 17:00  pre triedy:

ŽABKY, LIENKY, MRAVČEKY, MOTÝLIKY, MYŠKY, ZAJKOVIA VČIELKY (iba nepredškoláci!)

30.9.2021 o 17:00 pre triedy:

VČIELKY (iba predškoláci!), VEVERIČKYJEŽKOVIA a  KRTKOVIA

Účasť na rodičovskom združení nutná!

• EURÓPSKY TÝŽDEŇ ŠPORTU

Materská škola v Malinove sa zapojila do kampane s názvom Európsky týždeň športu, ktorá je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v celej Európe.

Hlavnou témou kampane naďalej ostáva výstižné „#BeActive“, ktorá má nabádať k pohybu a zdravému životnému štýlu. Naši Malinkáči cvičia a športujú celoročne, napriek tomu sme sa aj oficiálne zapojili na podporu tejto kampane športovým podujatím s názvom:

ZDRAVÍ MALINKÁČI

Kedy? Dňa 29.09.2021 v dopoludňajších hodinách na školskom dvore (zmena termínu vyhradená podľa počasia).

Čo? Detská atletika (chôdza, beh, prekážkový, štafetový, skok do diaľky, vrh guľou, + prídavok balančná dráha)

Národným koordinátorom Európskeho týždňa športu na Slovensku je Národné športové centrum. www.tyzdensportu.sk

• Výzva na doplnenie členov do Rady školy a do Rady rodičov

Vážení rodičia,

do Rady školy ako aj do Rady rodičov v aktuálnom školskom roku potrebujeme doplniť chýbajúcich členov, a to do Rady školy 2 nových členov a do Rady rodičov (Občianske združenie Klub rodičov a priateľov detí pri Materskej škole Malinka v obci Malinovo) taktiež 2 nových členov

Záujemcovia, prosím, kontaktujte  riaditeľku materskej školy na riaditelka@msmalinovo.sk najneskôr do 27.9.2021.

Bližšie informácie o Rade školy a občianskom združení nájdete v záložke rôzne tu na webovej stránke Materskej školy v Malinove.

•  RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIA ZRUŠENÉ!

Vážení rodičia,

z dôvodu zhoršujúcej sa situácie s ochorením Covid-19 v Materskej škole v Malinove sa naplánované rodičovské združenia v pôvodných termínoch prezenčnou formou NEUSKUTOČNIA!

Aktívne pracujeme na možnosti ONLINE rodičovského združenia, ktorého termín Vám ešte upresníme.

Aktuálne je v karanténe 1 trieda v hl. budove materskej školy na ul. L. Svobodu 22, no vyskytuje sa čoraz viac potvrdených pozitívnych prípadov (aj antigén., aj PCR) u súrodencov v ZŠ alebo u rodičov.

Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme!

• Oznámenie o výnimke z karantény

Milí rodičia,

v EduPage pribudla ďalšia možnosť poskytnúť Oznámenie o výnimke z karantény v časti Vyhlásenia / Žiadosti.

Je potrebné v prípade, že máte výnimku, odoslať ho, p. učiteľky si to zaznamenajú a do budúcna budeme lepšie vedieť korigovať túto situáciu a zabezpečovať prevádzku jednotlivých tried.

Naďalej Vás žiadam pozorne a poctivo sledujte zdravotný stav dieťaťa, ale aj ten svoj a v prípade akýchkoľvek príznakov hneď kontaktujte p. učiteľky v triede správou cez EduPage, prip. telefonicky zástupkyne alebo riaditeľku MŠ. V časti Kontakty sú zverejnené všetky potrebné čísla.

Vaša včasná informácia nám uľahčí identifikovanie blízkych kontaktov a výrazne pomôže pri chránení ostatných detí, ale aj zamestnancov materskej školy.

Za pochopenie ďakujem.