• Nový školský rok 2023/2024

Vážení rodičia a milé deti,

aj keď máme pred sebou ešte niekoľko prázdninových dní,  dávame do pozornosti  pár užitočných informácií:

- nový školský rok 2023/2024 sa začína 4.septembra 2023

- prevádzka materskej školy vrátane elokovaných pracovísk bude otvorená od 6:30 do 17:00h.

Ranný príchod do MŠ je v čase od 7:00 do 8:00. Prosíme o dodržanie časov, nakoľko je po 8:00 už pre deti prichystaná desiata. Ak si želáte vyzdvihnúť dieťa hneď po obede, MŠ je otvorená od 12:00 do 12:30. Poobedný odchod z MŠ je v čase od 15:00 do 17:00.Trieda pre deti s poldennou dochádzkou je otvorená do 12:30, odchod domov možný od 12:00.

Prvýkrát v materskej škole

Prvý deň, príp. aj celý prvý týždeň v materskej škole býva pre deti náročný, zvážte, najmä v prípade ťažšej adaptácie, či vaše dieťa na začiatku bude hneď navštevovať MŠ na celý deň alebo ho vyzdvihnete hneď po obede. Je potrebné to individuálne odkonzultovať s pani učiteľkou v triede.

Zákonní zástupcovia novoprijatých detí už vo svojich emailových schránkach nájdu prihlasovacie údaje do EduPage. Prihlásiť sa môžete zadaním mena a hesla v pravom hornom rohu PRIHLÁSENIE. V prípade technických problémov, prosím, kontaktujte IT emailom na: podpora@msmalinovo.sk

Čo všetko bude Vaše dieťatko potrebovať v materskej škole:

1. Náhradné oblečenie komplet: pre prípad nehody (pocikania, obliatia) a všetko prosím podpísať a vložiť do  podpísaného vrecúška!

2. Prezúvky – pevná bezpečná obuv, nie šľapky - podpísané!!

3. Pyžamko - všetci okrem predškolákov a detí s poldennou dochádzkou - podpísané!!

4. Ostatné potreby:

- uzatvárateľnú fľašu na pitný režim - podpísanú, denne si ju budú deti nosiť domov,

- hrebeň na česanie vlasov iba pre dievčatá (najlepšie na zavesenie na šnúrku - podpísanú)

- malý ruksak - na fľašu, ovocie a mlieko z projektu, kt. plníme

NIE JE POTREBNÉ NOSIŤ ŽIADNE HYGIENICKÉ POTREBY!

5. Vyplniť tlačivá v EduPage (modul Žiadosti/Vyhlásenia, foto v prílohe) stačí od jedného rodiča:

- Splnomocnenie

- Vyhlásenie o bezinfekčnosti

- Informovaný súhlas so spracovaním osobných údajov

Informovaný súhlas so zverejňovaním fotografií a videozáznamov len na webstránke materskej školy (MŠ nemá a ani neplánuje zriadiť žiadne konto na sociálnych sieťach)

Zápisný lístok na stravu (nárok na dotáciu na stravu majú deti v poslednom ročníku MŠ  - predškoláci, ak podali návratku + deti v hmotnej núdzi)

Všetky tlačivá je potrebné uviesť s dátumom prvého dňa nástupu do MŠ!

6. Ostatné tlačivá:

- Evidenčný lístok: ten si prevezmete osobne od p. učiteľky v prvý deň nástupu do MŠ a vyplníte

- Kópiu preukazu poistenca

Ostatné informácie a pokyny k platbám na nový školský rok 2023/2024 budú oznámené na rodičovskom združení, ktoré sa bude konať dňa 6.septembra 2023 o 17:00 na dvore hlavnej budovy MŠ na ul. L. Svobodu 22.

Tešíme sa na vás!

Rozdelenie tried:

hlavná budova MŠ na ul. L. Svobodu 22:

triedy Žabky (poldenná trieda), Lienky, Mravčeky, Motýliky a Včielky

elokované pracovisko MŠ na ul. Nám. 1. Mája: triedy Veveričky a Ježkovia

elokované pracovisko na Troch Vodách: triedy Myšky, Zajkovia a Krtkovia

- rozdelenie detí v triedach nájdete aj po prihlásení sa do EduPage